Zapraszamy do współpracy
71 354 23 37 | 609 572 059 | biuro@tasta.pl

Informacje

 • ŻALUZJE POZIOME

  ŻALUZJE POZIOME

  Znane od lat żaluzje poziome wciąż cieszą się ogromną popularnością. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że w optymalny sposób łączą walory użytkowe z przystępną ceną.

  czytaj więcej
 • Szyna elektryczna Somfy Glydea

  Szyna elektryczna Somfy Glydea

    Somfy Glydea TM to wyjątkowe, zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach rozwiązanie do zasłon i innych wyrobów karniszowych. Wzornictwo szyny i uchwytów sufitowych wraz z regulacją położeń krańcowych sprzyja eleganckiej prezentacji zasłon. Na najwyższe uznanie zasługują też cechy eksploatacyjne, w tym obliczona na 20 lat trwałość rozwiązania, przy zupełnym braku konserwacji systemu.

Kilka słów o firmie

Specjalizujemy się w produkcji systemów osłonowych, zarówno wewnętrznych takich jak żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, rolety wewnętrzne, plisy, duety, rolety rzymskie, moskitiery jak i zewnętrznych takich jak markizy, pergole, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, refleksole. Na naszej witrynie prezentujemy szczegły dotyczące asortymentu firmy, dane techniczne oraz wszelkiego rodzaju informacje, które pomogą nas Państwu przybliżyć.

Film